HİZMETLERİMİZ

Solucan Gübresİ Satışı

Tüm bitkilerde kullanılabilen solucan gübresi, kalitede ve ürün miktarında artış sağlar. Kaliteli, bol ve dirençli bir ürün almak için önce kökün sağlıklı olması gerekir. Solucan gübresi bitkinin kök organlarının gelişimini arttırır, güçlendirir ve hastalıklara karşı direnç sağlar. Çiftçilerimizin düzenli olarak kullanmaları halinde solucan gübresindeki enzimler zararlılara karşı baskılayıcı tutumu nedeni ile toprakta yararlı bakteri ve mikroorganizmalarda artış gözlenir.

Fiyatlarımız için arayınız...

Serdar SALBAŞ   0 532 355 9341

Solucan Maması Üretİm ve Satışı

Solucanlar sölom sıvısının etkisiyle bağışıklık sitemleri en güçlü olan canlılardandır. Ayrıca solucanların sindirim sistemlerinde azot fikse eden bakteriler ve çeşitli hormon ve enzimler bulunur. Solucanlar bu maddeler sayesinde tüketmiş oldukları solucan mamasını bu enzimler ile aktive ederek solucan gübresi oluştururlar.


Fiyatlarımız için arayınız...

Serdar SALBAŞ   0 532 355 9341

Solucan Üretİmİ ve Satışı

Kırmızı Kaliforniya solucanı, halkalı solucan sınıfında bulunan Lumbricidae ailesinin 8 türünden birisi olan toprak solucanıdır. Kaliforniya Enstitü'nde kültüre alınmasından dolayı kırmızı Kaliforniya solucanı olarak adlandırılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri boyunca Avrupa'nın ve Dünyanın birçok farklı bölgesinde, özellikle bataklıklar ve göletler olmak üzere sığ kıyılarda ve çamurlu çökeltilerde yaşamaktadır.
Fiyatlarımız için arayınız...
Serdar SALBAŞ   0 532 355 9341

Tesİs Kurulum ve Danışmanlığı

Agro Enerji olarak, solucan gübresi alıcıları için ve solucan gübresi üretim tesisi kurmak isteyen girişimciler için eğitim ve kurulum danışmanlığı yapmaktayız. Üstün nitelikte üretim yapabilmenin yolları, en ucuz en verimli ve en sade solucan gübresi üretim teknikleri, pazar çalışmaları girişimcilerin ve mevcut üreticilerin tüm soru ve sorunları için arayabilirsiniz.
Bilgi için arayınız...
Serdar SALBAŞ   0 532 355 9341

Üretİm Ekİpman Satışı

Solucan gübresi tesisi inşa etmek de, solucan gübresi üretmek de, ayrıştırıp paketlemek de, pazar bulup satmak da ayrı ve zorlu işlerdir. Solucan gübresi üretimi konusunda hem tecrübe hem de akademik bilgi sahibi olan, aynı zamanda biyologlarla ve ziraat mühendisleriyle birlikte arge çalışmaları yapan firmamız sizi uzun vaade çok daha avantajlı ve karlı hale getirecektir. Solucan gübresi üretim tesisi kurulumu ve makinaları gibi konularda hizmet vermekteyiz.
Bilgi için arayınız...
Serdar SALBAŞ   0 532 355 9341