AGRO ENERJİ

AGRO Enerji Limited Şirketi kurucuları 2012 yılından bu yana Kaliforniya solucanı Eisenia foetida türü solucan ile Solucan gübresi (Vermikompost) üretmektedirler. AGRO Enerji Limited Şirketi resmi olarak Nisan 2017 tarihinde kurulmuştur.

Şirketimiz 30 dönümlük arazi üzerinde Muğla bölgesinde faaliyete geçmiştir. Amacımız Kimyasal ilaçlarla yorulan topraklarımızın tekrar iyileştirilmesi faaliyetlerinde yer almak ve tarım ile uğraşan halkımıza neden organik gübre kullanmaları gerektiğini anlatmaktır.
Agro Enerji Katı solucan gübresi, solucan maması, solucan satışının yanında yeni girişimcilere solucan çiftliği kurulum ve bakımı konusunda da rehberlik etmektedir.Hızlı, dürüst ve ilkeli bir tavırla, kaliteden ödün vermeden geldiğimiz bu noktada, en önemli düsturumuz insana yatırım ve insana saygı olmuştur. Agro Enerji'nin hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü olduğuna inanıyoruz.

Gelişme sürecimizde bize her zaman destek veren değerli mesai arkadaşlarımızın özverili çalışmalarının önemini belirtmeyi borç bilmekteyiz. Geldiğimiz bu noktada güçlü altyapımız, uzmanlaşmış dinamik kadromuz ve çağdaş yönetim biçimimizle çok daha büyük projeleri başaracağımıza ve ülkeye büyük tesisler kazandıracağımıza olan inancımız sonsuzdur.

Agro Enerji


Vizyonumuz

Özel olarak hazırlanan organik mamalarla beslenen ve belli koşullarda üretilen E. foetida solucanlarının ürettiği organik gübreyi çiftçimiz ile buluşturmak ve tarım ile uğraşan halkımızda sağlıklı ürünler üretmeleri için gerekli farkındalığı oluşturmak.


Misyonumuz

Etik değerlere bağlı kalarak, ulusal ve uluslararası platformlarda kendini kalitesi ile kanıtlayan, dünya topraklarının iyileştirilmesi için solucan gübresi üreten ve halkımıza konu ile ilgili teknik ve uygulamalı eğitimler veren bir kurum olmak.