Solucan Tesİsİ

Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerinde tesisinizi kurmak istediğiniz alanda saha çalışmaları ve fizibilite çalışması hizmeti ile beraber ekipman satış ve kulum yapılmaktadır. Ön etüd çalışmalarının ardından üretim alanının uygun olması durumunda tesiste doğal yöntemlerle dezenfektasyon yapılmaktadır. Belirlenen üretim tesisi alanına kırmızı kaliforniya solucanları yerleştirilir ve organik mamaları verilir.


Solucan gübresi tesisi inşa etmek de, solucan gübresi üretmek de, ayrıştırıp paketlemek de, pazar bulup satmak da ayrı ve zorlu işlerdir. Solucan gübresi üretimi konusunda hem tecrübe hem de akademik bilgi sahibi olan, aynı zamanda biyologlarla ve ziraat mühendisleriyle birlikte arge çalışmaları yapan firmamız sizi uzun vaade çok daha avantajlı ve karlı hale getirecektir. Solucan gübresi üretim tesisi kurulumu ve makinaları gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Agro Enerji olarak, solucan gübresi alıcıları için ve solucan gübresi üretim tesisi kurmak isteyen girişimciler için eğitim ve kurulum danışmanlığı yapmaktayız. Üstün nitelikte üretim yapabilmenin yolları, en ucuz en verimli ve en sade solucan gübresi üretim teknikleri, pazar çalışmaları girişimcilerin ve mevcut üreticilerin tüm soru ve sorunları için arayabilirsiniz.

 

environment